سه‌شنبه 2 مرداد 1403

طرح «دیورا» در رئالیتی‌شوی کارمانی به طور کامل تامین مالی شد.

در سومین قسمت از رئالیتی‌شوی کارمانی، طرح «تولید و فروش طلای دست‌ساز دیورا» با نظر مثبت داوران به‌عنوان طرح منتخب انتخاب شد و بلافاصله پس از پخش برنامه، در پلتفرم تامین مالی جمعی کارن‌کراد به مرحله جذب سرمایه‌گذاری مردمی رسید. این طرح که دارای ویژگی‌هایی از جمله سود پیش‌بینی شده 44 درصدی و بازپرداخت سود میان‌دوره‌ای هر سه ماه 11 درصد است، در همان روز اول و ظرف مدت 13 ساعت، با سرمایه‌گذاری 249 نفر، به طور کامل تامین مالی شد.

تاکنون در مجموع بیش از 500 نفر در طرح‌های منتخب برنامه کارمانی سرمایه‌گذاری کرده‌اند. در دو قسمت قبلی این برنامه طرح‌های «مشاوره تخصصی مالی فاخر» و «تولید کاتالیست K65» به عنوان طرح‌های منتخب کارمانی معرفی شدند.

طرح مشاوره تخصصی مالی فاخر در کمتر از 24 ساعت به طور کامل تامین مالی شد و طرح تولید کاتالیست K65 توانست حد موفقیت خود را پشت سر بگذارد، هم اکنون طرح تولید کاتالیست K65 با فرصتی محدود، همچنان در حال جذب سرمایه از طریق پلتفرم کارن‌کراد است.

سوددهی مناسب طرح‌های منتخب کارمانی این طرح‌ها را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است.

استقبال گسترده از طرح دیورا نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به طور فزاینده‌ای به دنبال روش‌های جدید و کارآمد برای سرمایه‌گذاری و کسب سود هستند. برنامه کارمانی با معرفی طرح‌های کسب‌وکارها به مردم و تسهیل فرآیند تامین مالی جمعی، نقش مهمی در توسعه کسب‌وکارها و جهش تولید در کشور ایفا می‌کند. این برنامه همچنین با ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری به هدایت سرمایه‌های سرگردان به بخش تولید، رونق کسب‌وکارها و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید نیز کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید  پیگیری مغایرت راننده و خودرو بر اساس گزارش‌های کاربران اسنپ

همچنین کارن‌کراد به‌عنوان سکوی تامین مالی جمعی، بستری را برای ارائه طرح‌های کسب‌وکارها و جذب سرمایه از طریق مشارکت مردم فراهم کرده است. این سکو با نظارت دقیق بر طرح‌ها و ارائه گزارش‌های دوره‌ای به سرمایه‌گذاران، اعتماد و اطمینان را به این روش نوین سرمایه‌گذاری جلب کرده است.

رئالیتی‌شو کارمانی که توسط سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد و با حمایت بانک کارآفرین‌؛ معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و با حمایت رسانه‌ای مجموعه دنیای اقتصاد تولید شده است، با آموزش و فرهنگ‌سازی در زمینه تامین مالی جمعی، به ارتقای دانش مالی مردم و ترغیب آن‌ها به سرمایه‌گذاری در این روش نوین کمک می‌کند. با توجه به موفقیت چشمگیر طرح دیورا، می‌توان انتظار داشت که شاهد استقبال بیشتر مردم از این روش نوین سرمایه‌گذاری و رونق روزافزون کسب‌وکارها در سایه برنامه کارمانی باشیم.

رئالیتی‌شوی کارمانی از 8 خرداد هر سه‌شنبه ساعت 8 صبح با هدف معرفی و ترویج ابزار تامین مالی جمعی به عنوان ابزاری نوین برای تامین سرمایه در گردش کسب‌وکارها از شبکه نمایش خانگی فیلیمو در حال پخش است. تاکنون سه طرح منتخب این برنامه جهت جذب سرمایه بر روی سکوی کارن‌کراد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *