سه‌شنبه 2 مرداد 1403

شرکت نشان در اطلاعیه‌ای از مسدود کردن دسترسی کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می‌کنند به سرویس‌های نقشه و مسیریاب نشان توسط شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان مسئول ترافیک اینترنت کشور خبر داد.

شرکت نشان اطلاعیه‌ای در شبکه ایکس منتشر و اعلام کرده است که شرکت ارتباطات زیرساخت از امروز (۱۹ تیر) ساعت ۱۱ و ۱۶ دقیقه بدون اطلاع قبلی دسترسی کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می‌کنند را به سرویس‌های نشان مسدود کرده است.

نشان همچنین در اطلاعیه خود به این نکته اشاره کرده است که این اقدام باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران این نقشه و مسریاب نتوانند خدمات این شرکت را استفاده کنند.

بی‌نتیجه ماندن تلاش نشان برای رفع مشکل از دیگر نکاتی است که در اطلاعیه مذکور به آن اشاره شده است؛ نشان در اطلاعیه اعلام کرده است که در ساعات اخیر تلاش این شرکت برای ارتباط و حل مساله با شرکت ارتباطات زیرساخت زیر مجموعه «وزارت ارتباطات» بی‌نتیجه مانده است.

نشان در نهایت بر این نکته تاکید کرده است که هرگز محدودیتی برای کاربرنی که از فیلتر شکن استفاده می‌کنند، اعمال نخواهد کرد و اکنون نیز در تلاش است تا مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *