چهارشنبه 27 تیر 1403

وبینار رایگان «هزارتوی یک ارتباط» توسط «سهند فردی» مدیر ارتباطات بازاریابی هلدینگ سرمایه‌گذاری مکس برگزار می‌شود.

به گزارش مصور، این وبینار به موضوعاتی با عناوین «ارتباطاتی به وسعت ذی‌نفعان»، «مهارت‌های سخت یا نرم؟»، «در ستایش ارتباطات انسانی» و «گذر از روزهای سخت و بحران‌ها» برای توانمند شدن در نقش روابط عمومی سازمان خواهد پرداخت.

در بخشی از معرفی این نشست آمده است:

«روابط عمومی همان قدر که حوزه‌ پرچالشی است به همان اندازه هم می‌تواند برای علاقه‌مندان این حرفه لذت‌بخش و برای سازمان پرثمر باشد. یک مدیر روابط عمومی به دلیل وسعت ارتباطی که با اشخاص و سایر سازمان‌ها دارد، باید از مجموعه مهارت‌های تخصصی و ارتباطی برای حل مسئله و رویارویی با چالش‌ها برخوردار باشد.
در این وبینار که با حضور سهند فردی، مدیر ارتباطات بازاریابی هلدینگ سرمایه‌گذاری مکس، برگزار می‌شود، ابتدا به سراغ بررسی گستردگی و تنوع ارتباطات یک کسب‌وکار با ذی‌نفعان می‌رویم. در قدم بعدی، یاد می‌‌گیریم برای بهبود دایره ارتباطی یک برند، چه مهارت‌هایی را باید در خودمان تقویت کنیم و چگونه می‌توانیم مجموعه تعاملات یک کسب‌وکار را به ارتباطات انسانی نزدیک کنیم. در آخر هم به این موضوع می‌پردازیم که برای گذر از روزهای سخت سازمان، چه کارهایی را انجام دهیم تا به‌سلامت از بحران‌ عبور کنیم.»

این وبینار در روز سه شنبه 7 شهریور ماه از ساعت 19 تا 21 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *