سه‌شنبه 2 مرداد 1403

انجمن متخصصان روابط‌‌ عمومی با همکاری جمعی از اساتید، صاحب‌نظران و فعالان این حوزه، کتاب سال روابط‌ عمومی ۱۴۰۲ را منتشر می‌کند. این کتاب که به عنوان مرجعی جامع در زمینه روابط‌ عمومی در ایران شناخته می‌شود، حاوی آخرین دستاوردها، پژوهش‌ها، رویدادها و تجارب این حوزه در سال ۱۴۰۲ است.

محتوای کتاب مذکور شامل بخش‌های مختلف از جمله مقالات علمی و پژوهشی، ترجمه مقالات، گفت‌وگو با اساتید، گزارش‌های تحلیلی، یادداشت‌ها و دیدگاه‌ها، معرفی کتب و تازه‌های نشر و نگاهی به مهم‌ترین رویدادهای روابط‌ عمومی می‌شود.

بر این اساس مقالات علمی و پژوهشی شامل یافته‌های نوین و دیدگاه‌های صاحب‌نظران در حوزه روابط‌ عمومی؛ ترجمه مقالات شامل بهره‌مندی از جدیدترین دانش و تجارب جهانی در روابط‌ عمومی؛ گفت‌وگو با اساتید شامل دیدگاه‌ها و رهنمودهای ارزشمند پیشکسوتان این عرصه، گزارش‌های تحلیلی شامل بررسی رویدادها و روندهای مهم روابط‌ عمومی در سال ۱۴۰۲، یادداشت‌ها و دیدگاه‌ها شامل تبادل نظر و ارائه ایده‌های نو از سوی فعالان روابط‌ عمومی؛ معرفی کتب و تازه‌های نشر شامل آشنایی با جدیدترین منابع علمی و آموزشی در حوزه روابط‌ عمومی و نگاهی به مهم‌ترین رویدادهای روابط‌ عمومی، مروری بر اتفاق‌های برجسته این حوزه در سال ۱۴۰۲ است.

کتاب سال روابط‌ عمومی ۱۴۰۲، منبعی برای همه فعالان روابط‌ عمومی در سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و دانشجویان و پژوهشگران این حوزه به شمار می‌رود. این کتاب به ارتقای دانش، مهارت‌ها و توانمندی‌های روابط‌ عمومی‌ها کمک می‌کند و نقشی موثر در توسعه این حوزه در ایران ایفا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *